Ticari Yazılımlarımız

BULUT TABANLI TİCARİ YAZILIMLAR

BULUT TEKNOLOJİSİNİN TEMEL AVANTAJLARINI KEŞFEDİN

SÜREKLİ YEDEKLİLİK
Bütün verileriniz bulut sunucularda işlenir, lokasyonunuzda olunacak kesinti asla veri kaybına yol açmaz.
YÜKSEK PERFORMANS
Yük dengeleme özelliğine sahip sunucular ile mükemmel bir performans deneyimi yaşatır.
ANINDA GÜNCELLEME
Sunucular üzerinde yaptığımız bir geliştirme güncellemesi anında ekranlarınıza yansır.
Ticari Yazılımlar

TİCARİ YAZILIMLAR

Hali hazırda bulunan müşterilerinizin istek ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan ticari yazılımlar, pazardaki payınızı ciddi oranlarda arttırmanıza büyük katkı sağlayacaktır. Basit ön muhasebe programlarının aksine teknolojiyi çok daha etkin bir şekilde kullanabilmeye olanak tanıyan ticari yazılım modülleri sayesinde A'dan Z'ye tüm iş süreçlerine başarılı bir şekilde hâkim olabileceksiniz.


Ticari yazılımlar sayesinde stok yönetiminden satış yönetimine varıncaya kadar her süreci tek bir ekrandan rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Ticari yazılımlar, sipariş, teklif, fatura, irsaliye, banka, çek, senet ve personel bordrosu gibi işlemleri bilgisayar yardımı ile muhasebeleştirebilmeye olanak tanımaktadır.


Günümüzün son teknoloji ticari yazılımlarında aranılan en büyük özelliklerden bir tanesi e-fatura özelliğinin bulunup bulunmamasıdır. Bir bulut ticari yazılım almayı düşünüyor iseniz ilk olarak bu özelliğin var olup olmadığını sorgulamanız gerekmektedir.


Firmamızda bulunan ticari yazılımlar yukarıda saymış olduğumuz tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Ticari yazılımlar konusunda uzman olan yazılımcılar tarafından geliştirilen bu tür sistemler günümüzdeki ticari hayatın tüm gereksinimlerini fazlası ile karşılamaktadır.

BULUT TİCARİ YAZILIM

Yazılım ekibi, tasarım ekibi, mevzuat ekibi ve hukuk ekibi olan firmamız Bulut Ticari Yazılım konusunda her detayı düşünüp tasarlamıştır. Tarım ve hayvancılıktan, İnşaat ve yapı sektörüne varıncaya kadar her türlü işletme için uygun olan Bulut Ticari Yazılım sistemlerimiz aynı zamanda günlük veri yedeklemesi yaparak tüm ticari verilerinizin kaybolmasının önüne geçmektedir.


Bulut Ticari Yazılım Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar;

 • Sektörünüze uygun ticari yazılımlar tercih etmeye özen göstermelisiniz
 • Yazılımın güncel olması, geliştirilebilir ve güncellenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Bulut Ticari Yazılım satın alacak olduğunuz firmanın teknik destek hizmetleri sunabilir olması oldukça önemlidir.
 • Ticari yazılımın günlük yedekleme özelliğinin olmasına dikkat etmelisiniz. Bu özellik bulunmayan yazılımlarda tüm ticari verilerinizin kaybolma riski ile her daim karşı karşıya kalabilirsiniz.
Bulut Ticari Yazılım
Ticari Yazılım Modülleri

TİCARİ YAZILIM MODÜLLERİ

Ticari yazılım modülleri iş süreçlerinizi parçalara bölmenize olanak tanımaktadır. Stok modülü, satış modülü, hizmet ve masraf modülü, satın alma modülü, muhasebe modülü ve finans modülü sayesinde işletmenizin tüm teknik altyapılarını başarılı bir şekilde oluşturabilir ve tam hâkimiyet kurabilirsiniz.

Ticari yazılım modülleri özellikleri arasında olmazsa olmazlardan bir tanesi e-fatura modülü gelmektedir. Bilindiği gibi ülkemizde e-faturaya neredeyse tüm büyük işletmeler geçmiştir. Bu modül sayesinde müşterilerinize onaylı bir şekilde saniyeler içerisinde e-fatura gönderebilirsiniz.

Kısaca, Ticari yazılımlar sayesinde iş süreçlerinizi profesyonel, verimli ve en etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Aynı zamanda satış ve üretim odaklı stratejik kararlar alabilirsiniz. Şubelerinizdeki ve bayiliklerinizdeki eksiklikleri görebilir, yeni çözümler ve geliştirmeler yapabilirsiniz. Finansman ve müşteri ilişkileri konusunda da ticari yazılım modülleri sayesinde tam destek alabilirsiniz.

GELİŞTİRMEKTE OLDUĞUMUZ MODÜLLERİMİZ

Şu anda tüm modüllerimiz Teknopark ofisimizde yazılım ekiplerimiz tarafından geliştirilmektedir.

 • Ön Muhasebe

  Stoklar, satışlar, faturalar, banka hesapları, cari kartlar ve dahası...

 • Restoran Yönetimi

  Adisyon masaları oluşturun, mutfak ve adisyonlarınızı yönetin.

 • Otel Yurt Yönetimi

  Housekeeping, check in - check out işlemleri, rezervasyonlar ve tahsilat yönetimi.

 • Barkodlu Market Satış

  Hızlı barkodlu satış yönetimi ile, stoklarınızı anında satışa çıkarın.

 • Düğün Salonu Yönetimi

  Tarifeler ve opsiyonlar ile rezervasyonlarınızı oluşturun, tahsilatları yönetin.

 • Müşteri İlişkileri Yönetimi

  Müşterilerinizi takip edin, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutun.

Ticari yazılımlarımız şu anda Teknopark ofisimizde yazılım ekiplerimiz tarafından geliştirilmektedir. Test aşaması tamamlandığında sizler ile paylaşıyor olacağız.